
ABN Amro Bonus Autocall 2 ja Aker BP Kuponki Autocall 2 -tuotteiden merkitsijöille
Ohjelmaesitteen täydennys
Citigroup julkisti 7.5.2025 täydennyksen ohjelmaesitteeseensä. Täydennys johtui pääosin Citigroupin vuoden 2025 ensimmäisen vuosineljänneksen tulostietojen julkistuksesta.
Täydennyksen johdosta sijoittajalla on oikeus perua merkintänsä ilmoittamalla tästä kirjallisesti Alexandrialle viimeistään 14.5.2025. Peruutusoikeus koskee seuraavia sijoitustuotteita, joiden verkkosivuille täydennys on julkaistu:
- ABN Amro Bonus Autocall 2. https://www.alexandria.fi/abnamro2
- Aker BP Kuponki Autocall 2. https://www.alexandria.fi/akerbpkuponki2
Helsingissä 9.5.2025
Alexandria Group Oyj
Aloita sijoittaminen helposti
Sijoittamisen aloittaminen Alexandriassa on helppoa. Voit aloittaa omatoimisesti verkkopalvelussamme tai sijoitusneuvojamme avulla. OmaAlexandriassa pääset heti alkuun, kun taas maksuttomassa ensitapaamisessa käymme läpi taloudellisia tavoitteistasi ja sijoitusratkaisuja, jotka vievät sinua unelmiasi kohti.
Itsenäisesti
OmaAlexandriassa
Yhdessä
sijoitusneuvojan kanssa
tapaamiselle
asiantuntevuus
palveluitamme
Kysy chatissa
Chat -asiakaspalvelumme palvelee 8 - 16.00 (ma-pe)
